هیئت تثبیت و قیمت گذاری جایداد های املاکی شرکت دولتی ارزاق یوم شنبه مورخ 13/03/1402 به ادامه سفر به ولایت‌های شمال کشور به ولایت سرپل سفر کرده

هیئت تثبیت و قیمت گذاری جایداد های املاکی شرکت دولتی ارزاق یوم شنبه مورخ 13/03/1402 به ادامه سفر به ولایت‌های شمال کشور به ولایت سرپل سفر کرده و با محترم داملا محمد نادر حقجو معاون و سرپرست مقام ولایت سرپل، محترم مستوفی ولایت سرپل و رئیس عدلیه ولایت سرپل دیدار نمودند.
هیئت محترم مختلط تثبیت و قیمت گذاری جایداد های شرکت دولتی ارزاق در جریان دیدار با سرپرست ولایت سرپل در مورد تثبیت و قیمت گذاری جایداد های شرکت دولتی ارزاق در ولایت سرپل صحبت و راجع به تثبیت و قیمت گذاری آن مطابق هدایت مقامات محترم ذیصلاح در ولایت سرپل و سایر ولایات به سرپرست ولایت سرپل معلومات اراییه کرده و خواستار همکاری مسولین آنولاء شدند.
در همین حال سرپرست ولایت سرپل ضمن خوش آمدید به هیئت مختلط تثبیت و قیمت گذاری جایداد ها با هیئت همراه شان از فعالیتهای مدیریت عمومی ارزاق در ولایت سرپل به نیکویی یاد کرده و اطمینان هر نوع همکاری را به هیئت محترم و مدیر عمومی ارزاق ولایت سرپل دادند.
در جریان این دیدار محترم انجینر محمد اشرف نماینده مرکز شرکت و محترم فضل الدین امید مدیر عمومی ارزاق ولایت سرپل نیز حضور داشتند. و امور تثبیت و قیمت گذاری جایداد های املاکی شرکت در مرکز ولایت سرپل و ولسوالی سانچارک به حضور داشت هیئت مختلط انجام گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *